TVORBA WEBU

Tvorba webu spočíva v individuálnom prístupe k dizajnu a funkčnosti webstránky. Venujeme sa jedinečným požiadavkám každého klienta, či už ide o osobný, firemný web alebo e-shop.

Cez

250

klientov

na Slovensku.

nadšený človek ukazujúci na nádpis

Momentálne zľavy až do 50%.

Moderné weby

Dnes je moderný web nevyhnutnosťou, aby ste predbehli konkurenciu. S moderným a nadčasovým webom, ktorý osloví Vášho zákazníka, môžete zvýšiť svoju viditeľnosť. Využite našu službu – tvorba webu, a dajte vášmu podnikaniu svieži nádych.

Profesionálna webstránka od SetWeb.sk!

Zaujmite svojich klientov prehľadným a 100% funkčným webom, ktorý vytvára jasné a pohodlné online prostredie. Tento web im umožní ľahko sa dozvedieť viac o vašich službách a produktoch.

S našou pomocou môžete poskytnúť Vašim zákazníkom všetky potrebné informácie v atraktívnom a prístupnom formáte, čím podporíte ich rozhodovanie a zvýšite vašu online prítomnosť.

tvorba web stránok na mieru a ukážka našej práce
tvorba web stránok s cms systémom, vhodný aj pre tvorba eshopu

CMS systém - jedoduchá samospráva!

Web od SetWeb.sk je navrhnutý tak, aby ste si mohli sami a bez ďalších poplatkov vykonávať malé zmeny a aktualizácie. Systém je intuitívny a užívateľsky prívetivý, čo Vám umožňuje jednoducho spravovať obsah a udržiavať Váš web aktuálny. Ponúkame vám nezávislosť a flexibilitu, vďaka čomu môžete rýchlo reagovať na zmeny vo Vašom podnikaní alebo na trhu bez potreby odborných znalostí či ďalších nákladov.

Webdizajn webov a UX/UI

Webdizajn webu hraje kľúčovú rolu vo vzbudení emócií, ktoré sú dôležité pre predaj a dôveryhodnosť Vašej značky, produktov a služieb. Naším cieľom je vytvárať dizajny, ktoré sú nielen vizuálne príťažlivé, ale ktoré tiež individuálne reflektujú kritéria Vášho podnikania a potreby Vašich klientov. 

Cenová ponuka ZADARMO? Kontaktuje nás ešte dnes!

Tvorba webu: Vyplňte formulár na našom webe www.setweb.sk a my Vás budeme kontaktovat. Poprípade nám napíšte na náš e-mail: info@setweb.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 950 493 401

Počítač, tablet či telefón? Pre nás žiadny problém!

V dnešnom digitálnom svete, kde ľudia používajú rozličné zariadenia na prehliadanie webu, je nevyhnutné, aby bol web intuitívny a prispôsobil sa rôznym veľkostiam obrazoviek a typom zariadení. Naša tvorba webu zaručuje, že Váš nový web bude nielen atraktívny, ale aj plne funkčný na všetkých zariadeniach – od desktopov cez tablety až po smartfóny. Toto prispôsobenie zaručuje skvelý užívateľský zážitok pre každého návštevníka Vašej stránky.

tvorba web stránok pre rôzne zariadenia
tvorba web stránok a ich rýchlosť

Zaručená rýchlosť

V rýchlo sa meniacom a uponáhľanom svete je dôležité, aby Váš web bol nielen atraktívny, ale aj rýchly a plynulý. Naša tvorba webu sa zameriava na vysokorýchlostné riešenia, ktoré zaručujú minimalizáciu negatívnych skúseností s prehliadaním a zabezpečujú plynulosť, kľúčovú pre dobrú prezentáciu vašej firmy.

Rýchla načítavosť webových stránok je nevyhnutná pre udržanie pozornosti návštevníkov a znižuje mieru odchodov z webu, čím zvyšuje šance na konverziu návštevníkov na zákazníkov. Naším cieľom je poskytnúť vám webstránku, ktorá nielen vyniká dizajnom, ale je tiež optimalizovaná pre najlepší možný výkon.

Cenová ponuka ZADARMO? Kontaktuje nás ešte dnes!

Tvorba web stránok na mieru: Pri tvorbe webového riešenia je ideálne dohodnúť si osobné stretnutie alebo telefonický rozhovor. Napíšte nám na náš e-mail: info@setweb.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle: +421 950 493 401

👋 Spojte sa s nami

Neváhajte nás kontaktovať

Po vyplnení formulára Vás budeme kontaktovať a bližšie Vám priblížime Vaše možnosti. V poznámke prosím uveďte zameranie stránky.

Nezáväzná cenová ponuka:

Načítam Setweb.sk